Komisarz Wyborczy w Białymstoku I

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości

  1. Knyszyn

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Knyszyński Ośrodek Kultury w Knyszynie, ul. Rynek 39, 19-120 Knyszyn:

1.

Magdalena Zdanowicz, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Knyszyn - Przewodniczący

2.

Anna Olszewska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Grądy - Zastępca Przewodniczącego

3.

Klaudia Budna, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Knyszyn - Członek

4.

Małgorzata Filianowicz, zgłoszona przez KWW KUKIZ15 DO SENATU, zam. Knyszyn - Członek

5.

Urszula Gołko, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Knyszyn - Członek

6.

Daniel Okrasiński, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Knyszyn - Członek

7.

Zdzisław Wacław Powichrowski, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Knyszyn - Członek

8.

Jolanta Skutnik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Knyszyn - Członek

9.

Iwona Anna Wasiluk, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Knyszyn - Członek

10.

Joanna Wilman, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Knyszyn - Członek

11.

Irena Wysocka, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Knyszyn - Członek

 

 

  1. Knyszyn

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Knyszynie, ul. Białostocka 36, 19-120 Knyszyn:

1.

Agnieszka Matwiejczyk, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Knyszyn - Przewodniczący

2.

Urszula Laskowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Knyszyn - Zastępca Przewodniczącego

3.

Anna Dąbrowska, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Knyszyn - Członek

4.

Barbara Kudzinowska, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Knyszyn - Członek

5.

Urszula Marta Puławska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Knyszyn - Członek

6.

Stanisław Rogalski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Czechowizna - Członek

7.

Marta Sadowska, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Poniklica - Członek

8.

Adam Tracz, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Knyszyn - Członek

9.

Angelika Wróblewska, zgłoszona przez KWW KUKIZ15 DO SENATU, zam. Knyszyn - Członek

 

 

  1. Knyszyn

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Zespół Szkół w Kalinówce Kościelnej, Kalinówka Kościelna 36, 19-120 Knyszyn:

1.

Grażyna Marecka, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Knyszyn - Przewodniczący

2.

Franciszek Średnicki, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Mońki - Zastępca Przewodniczącego

3.

Michał Budny, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Knyszyn - Członek

4.

Irena Dzięgielewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Knyszyn - Członek

5.

Emil Konopko, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Knyszyn - Członek

6.

Marzena Szaciło, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Kalinówka Kościelna - Członek

7.

Magdalena Wysocka, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Knyszyn - Członek

 

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Miasta Knyszyn

Wytwarzający/odpowiadający: Sekretarz Gminy

Data wytworzenia: 2019-10-04

Wprowadzający: Urszula Marta Puławska

Modyfikujący: Urszula Marta Puławska

Data modyfikacji: 2019-10-04

Opublikował: Urszula Marta Puławska

Data publikacji: 2019-10-04